ФЕРМА РАВЛИКІВ

Існує багато видів виноградних равликів. В їжу традиційно вживають як тих молюсків, які виросли в дикій природі, так і равликів, розведених на фермах. Сьогодні найкращим видом равликів визнана порода Helix Аspersa Muller – «маленький сірий равлик» з ніжним м’ясом, приємною текстурою та делікатним смаком. Саме цих равликів ми і вирощуємо на нашій фермі Tante Snails, яка знаходиться у селі Яблунівка Буcького району Львівської області. В цій місцевості немає підприємств важкої промисловості, і наше фермерське господарство розташоване в екологічно чистій зоні.

Якщо ви подорожуєте київською трасою, то радимо вам завітати на нашу ферму. Будь-яка людина може приїхати до нас, щоб подивитися на те, як ростуть молюски і чим їх годують, а потім спробувати різні страви з равликів у нашому кафе Tante Snails та придбати маленькі сувеніри на пам’ять.

Ми вболіваємо за розвиток культури споживання равликів в Україні і хочемо, щоб страви з равликів стали би такими ж зрозумілими та звичними для всіх, як котлета по-кіївськи. Для цього ми відкрито діломося всім нашим досвідом щодо вирощування равликів на сайті, в соціальних мережах та відеоуроках:

Ми створили можливість відкрити власну ферму равликів Tante Snails. Якщо ви маєте земельну ділянку площею від 5 соток, то ми пропонуємо вам стати нашим партнером у гарантовано прибутковому бізнесі.

Так виглядає поле равликової ферми в кінці сезону перед початком збору врожаю
Репродуктор Hellix aspersa Muller
Мийка та сушка репродуктора в теплицях для підготовки до зими

Замовити власну равликову ферму:

Дякуємо! Ваше повідомлення надіслано.