Наші гастоформати

У 2015 році ми відкрили у Львові ресторан Tante Sophie càfe escargot – місце, де готують равлики під дванадцятьма різними соусами. Дуже швидко заклад став популярним серед львів’ян та гостей міста. Невідомі то цього часу страви з равликів підкорили наших гостей. Майже кожна дівчина, яка проходила по вулиці Друкарській, має фото на фоні яскравих синіх дверей Tante Sophie.

Ми віримо, що равлики в короткий час стануть такою ж звичною та бажаною стравою для українців, як у 60 х роках минулого сторіччя авокадо завоювало популярність серед мешканців США. Тому, використав наш понад десятирічний досвід у ресторанному бізнесі, ми розробили чотири формати закладів, якірним продуктом у яких є страви з равликів – Tante Snails Gastroformats. Вони відрізняються розміром та меню: винний бар, равликова, бістро і гастробар.

TANTE SNAILS WHITE DRY

Винний бар, де є лише один напій – біле сухе вино або коктейль на його основі з равликами на шпажках, які прикрашають келих та виступають у якості закуски. Після відкриття питання «Зустрінемось на келих білого сухого?» буде мати відповідь у вигляді адреси затишного невеликого закладу, де не треба довго обирати, а потім чекати на своє замовлення. Формат передбачає стійку видачі напоїв та декілька високих коктейльних столиків в приміщенні та на вулиці.

РАВЛИКОВА TANTE SNAILS

Стрітфуд, у якому продуктом виступає порція равликів «з-під ножа», обсмажених у фритюрі або воку одразу після прийняття замовлення і поданих як самостійна страва у зручному яскравому посуді to go з додаванням соусів та свіжих сезонних овочів. Цей формат прекрасно працюватиме біля вищих навчальних закладів, офісних центрів, хабів та у гастрокварталах будь-якого міста. «Равликова» може розміщуватися в окремому МАФі, фудтраку або в невеликому приміщенні.

TANTE SNAILS  BISTRO

Монопродуктовий заклад, який базується на поєднанні концепцій «Tante Snails White Dry» та «Равликової Tante Snails» і на певному розширенні меню. Формат представляє собою бістрономію, меню якої закриває основні потреби гостя – ситний перекус та напій за смаком плюс можливість приємно провести час наодинці або в компанії. В «Tante Snails bistrо» подаватимуть равликів холодного або гарячого приготування у різному обрамленні, та напої до смаку.

Особливість всіх трьох форматів полягає у швидкості видачі їжі та напоїв на рівні проміжку часу, яке гість витрачає на розрахунок (схема «замовив – розрахувався – отримав замовлення»). Для тих, хто мріє про ресторан, ми пропонуємо розглянути формат TANTE SNAILS GASTROBAR.

Це є повноцінний заклад за прикладом Tante Sophie càfe escargot у Львові, де равлики виступають якірним продуктом і спеціалітетом, але саме по собі меню є збалансованим і не прив’язаним до них. Окрім широкої лінійки равликів у різних соусах як самостійної страви у «Tante Snails gastrobar» готуватимуть сніданки за умови дефіциту сніданкових місць у локації закладу; також меню передбачає закуски, салати, перші та основні страви, десерти та дитяче меню, винну карту і безалкогольні напої.

Замовити франшизу одного з наших гастроформатів:

Дякуємо! Ваше повідомлення надіслано.