FAQ

Найпопулярніші питання про розведення равликів з компанією Tante Snails:
1. Що потрібно, щоб почати розводити равликів?
Потрібна ділянка, де равлики будуть рости з квітня по вересень, та приміщення, де равлики будуть зимувати та розмножуватися. До місця розведення має бути підведена вода та електрика. Також є перелік обладнання, як допомагає утримувати равлика – система опалювання, світла, місце для розведення тощо (повний перелік можна отримати на особистій зустрічі).

2. Скільки коштує почати розводити равликів? 

Сумарно побудова та запуск проекту для ділянки площею 30 акрів становить близько 480 000 грн. (вартість маточного стада, всього обладнання, побудови теплиці, монтажу загорожі тощо).
 Прогнозований врожай в кінці першого сезону на такій площі становить 10 тонн равлика. При реалізації зібраного врожаю за мінімальною ринковою ціною (10 000 кг х 93 грн. або 3 євро) прогнозований дохід – 930 000 грн. Витрати на наступний рік будуть на рівні 286 000 грн., а дохід – 930 000 грн.

3. Скільки потрібно людей для цієї діяльності?

Зважаючі на розмір ділянки і кількість равликів – від однієї людини в пасивну фазу фермерського року до двох – в активний період (на площу 30 акрів). Але кількість персоналу можна вивести відповідно об’єму робіт та площі Вашої ділянки для ферми. На загал це не є складна діяльність, вся робота відбувається за чітким алгоритмом, який ми надаємо нашим партнерам.

4. Коли можно починати розведення?

Вирощування равлика має свій аграрний цикл. Орієнтовно в лютому цей цикл запускається – равлика, який спав зиму, треба будити, щоб в нього був час для спарювання та відкладання яєць, а також щоб яйця дозріли до початку висадки равлика на поле (друга половина квітня – травень, залежно від температури повітря). Далі равлик росте на полі все літо, і в вересні – на початку жовтня (залежно від погоди) починається збір врожаю та перенос равлика для зимовки в приміщення.

5. Що потрібно, щоб стати партнером Tante Snails?
Потрібно мати ділянку під діяльність та укласти договір про партнерство з нашою компанією. Ми допоможемо порахувати суму необхідних інвестицій, виходячи з розмірів вашої ферми та оцінки наявності певного обладнання та споруд, виведемо рахунок, який ви маєте оплатити. Також кожен фермер має отримати дозвільні документи на діяльність.
Які переваги бути партнером Tante Snails:
Фермерам вигідно працювати саме з нами, тому що ми єдині на ринку гарантуємо викуп врожаю равликів в кінці сезону – тобто нашим партнерам не треба перейматися питаннями збуту. Окрім того, ми маємо досвід у розведенні, тож надаємо навчання та допоміжні консультації, які застережуть вас від помилок. Ми замовляємо спеціальний збалансований корм, що сприяє росту равлика і прогнозованим смаковим якостям його м’яса. Ми забезпечуємо за бажанням продаж всього необхідного для фермерства обладнання.

6. Чи підходить мені вирощування равлика, якщо я не маю аграрного досвіду?

Так, підходить, якщо ви будете чітко виконувати всі інструкції і не нехтувати рекомендаціями по розведенню. Цей вид діяльності не забирає багато часу і підходить для будь-кого, хто має вільну земельную ділянку – як професійним фермерам, так і просто господарям земельних ділянок, дачникам тощо. Якщо ви маєте батьків-пенсіонерів, то цей вид фермерства стане для них прекрасним джерелом прибутку.